Billboardová reklama

Nabízíme kompletní realizaci
od návrhu a tisku až po vylepení reklamy.

Typický průběh zakázky

Grafický návrh

Nabízíme možnost profesionálního zpracování grafického návrhu vaší reklamy. Pro vysokou efektivitu reklamní kampaně je vhodné využít této nabídky.

Velkoplošný tisk

Všechny naše billboardy jsou tištěny nejmodernější metodou na velice odolnou samolepku. Naše technologie velkoplošného tisku zajišťuje vysokou kvalitu výsledné reklamy.

Výlep

Našim zákazníkům zajišťujeme také výlep nebo vyvěšení vytištěné reklamy. Pro maximální životnost výsledného billboardu doporučujeme využít našich profesionálních služeb.

Přehledný report

K realizované kampani vypracujeme přehledný "report" ve formě brožury. Tato brožura lze klientům doručit v tištěné nebo elektronické podobě (PDF).

Výhodné umístění

Naše Billboardy jsou umístěny
na hlavních tazích po celé ČR.

Proč zvolit právě naši reklamní plochu?

Dobré umístění

Reklamní plochy, které využíváme, jsou na velice dobrých místech v ČR. Jedná se zejména o hlavní tahy mezi různými městy ve všech krajích.

Velký rozměr

Garantujeme minimální velikost 12m2 (ve většině případů se jedná o rozměr 5,1 x 2,4m). Vaše reklama tak bude velice dobře viditelná.

Dobrá viditelnost

Našim zákazníkům garantujeme dobrou viditelnost billboardu. Vždy se jedná o nejlepší možné umístění v dané lokalitě.

Osvětlení

Díky perfektnímu osvětlení reklamních ploch je zajištěno, že vaše reklama bude dobře viditelná i za snížené viditelnosti nebo v noci.

Máte zájem o naše služby?