Výstavy a veletrhy

Nabízíme zviditelnění Vaší značky nebo produktu
na jakékoliv výstavě či veletrhu v rámci EU.

Prezentace na veletrhu může obsahovat

Prezentační stánek

Zajistíme prezentační stánek pro Vaši firmu na frekventovaném místě. Proškolíme také obsluhu, aby bylo možné podat profesionální informace o Vaší společnosti.

Roll-Up banery

Pro zviditelnění Vaší společnosti umístíme v těsné blízkosti prezentačního stánku nebo pavilonu. Roll-up je moderní metoda, která umožňuje rychlé přesunutí baneru na frekventované místo.

Velkoplošná reklama

Součástí služeb poskytovaných při představení společnosti na veletrhu, je i pronájem velké reklamní plochy v rámci daného výstaviště.

Letáková kampaň

Zviditelníme Váš produkt pomocí rozdávání letáků nebo reklamních předmětů. Zajistíme i grafický návrh a tisk těchto letáků.

Kompletní realizace

Zajistíme kompletní realizaci prezentace
Vaší společnosti na vybraném veletrhu.

Proč zvolit právě naše služby?

Profesionalita

Většinu služeb zajišťuje naše společnost. V záležitostech, které řešíme kooperací, spolupracujeme pouze s profesionálními a prověřenými partnery.

Zacílení

Pro naše klienty vždy vybereme vhodný veletrh v rámci Evropské Unie nebo ve světovém měřítku. Jistotou je pak perfektní zacílení návštěvníků veletrhu.

Zviditelnění značky

Zviditelnění Vaší společnosti je pro nás prioritou. Zvýšíme návštěvnost vašich webových stránek nebo zvýšení hledanosti vaší firmy na internetu.

Máte zájem o naše služby?