Webdesign

Vytvoříme pro Vaši firmu
profesionální webovou prezentaci.

Naše nabídka obsahuje

Návrh designu

Našemu klientovi poskytneme profesionální a čistý design. Dodáme více možností a klient si může jednoduše zvolit, jaký styl mu bude vyhovovat.

Tvorba webu

Po odsouhlasení vzhledu klientem nic nebrání vytvoření nového webu. Vzhled a obsah je průběžně konzultován s klientem, kterému je zpřístupněn on-line náhled.

Webhosting

Součástí naší nabídky je zprostředkování vhodného webhostingu. Pro konkrétní aplikaci je vhodné vyhovující hosting. Při výběru vycházíme z předpokládané návštěvnosti, velikosti webu atd.

Revize

V základní nabídce poskytujeme několik revizí a úprav zcela zdarma. Klient má možnost si však připlatit nadstandartní servis a administraci svého webu.

Moderní design

Dodáváme pouze čistý a moderní design.
Samozřejmostí je podpora Všech zařízení a prohlížečů.

Responsive web!

Všechny naše weby jsou "Responsive" tedy jejich zobrazení je kompatibilní na všech zařízeních.

V dnešní době tvoří návštěvníci z mobilních platforem (iOS, Android a jiné) více než 10% denní návštěvnosti. Při změně velikosti displeje, nebo rozlišení bývá někdy problém zobrazit webovou stránku korektně. Tohoto nedostatku se u našich služeb nemusíte bát. Naše práce je před doručením zákazníkovi testována na všech zařízeních.

Kompatibilita

Náš kód je vždy kompatibilní ve všech moderních prohlížečích, které se v ČR používají.

V současnosti je v ČR uživateli využíváno více než 10 webových prohlížečů v různých verzích. Každý prohlížeč má jinou interpretaci kódu, proto je nutné dodržovat zásady kompatibility. Tato klíčová vlastnost je pro nás samozřejmostí. U našeho kódu je vždy testována kompatibilita.

Jaké další projekty jsme schopni realizovat?

E-Shop

Vytvoříme pro E-Shop který bude vydělávat! Používáme různé eCommerce platformy: Magento, OsCommerce, OpenCart, Shopify, PrestaShop, Zen Cart atd...

Slevový portál

V dnešní době je hromadné nakupování velice populární. Nabízíme proto tvorbu systému založeného na klasických slevových portálech, na přání klienta však můžeme přidat mnoho funkcí.

Aukční portál

Nabízíme tvorbu pokročilých aukčních portálů. Může se jednat o privátní, klasické nebo tzv. "Penny" aukce. Součástí je i tvorba unikátního vzhledu.

Individuální projekt

Zrealizujeme jakýkoliv nápad na webový systém. Provádíme integraci platebních bran, SMS platby atd. Vytvoříme unikátní systém pro Váš nápad.

Máte zájem o naše služby?